18mai2012

Tyver på ferde ved Mysen videregående

Det har vært innbrudd ved Mysen vgs i romjulen. (Foto: Glenn Thomas Nilsen)Det har vært innbrudd ved Mysen vgs i romjulen. (Foto: Glenn Thomas Nilsen)

Onsdag ble det oppdaget at tyver har vært på ferde ved Mysen videregående skole.

Det er foreløpig på det rene at det er stjålet PC og vekslepenger fra skolen. Innbruddet skal ha skjedd i løpet av natt til onsdag.

Det ble også oppdaget at det har vært innbrudd og tyveri fra tre containere ved skolen. Forholdet har funnet sted en gang mellom lille julaften og onsdag. Det er foreløpig uvisst hva som er stjålet fra containerne.

Bjørn Jakobsen ved Follo politidistrikt opplyser i presseloggen onsdag kveld at politiet ikke har fått gjennomført åstedsundersøkelse, men at de vil forsøke torsdag.

Sist oppdatert 28. desember 2011 kl. 20.52

MysenPosten er en lokal nettavis for Eidsberg/Mysen, startet i 2010.

Utgiver: NewsLink | Ansvarlig redaktør: Adrian Sellstrøm
ISSN: 1892-7181 | Copyright © 2010-2012

TIPS: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.